• +90 546 778 84 17
  • satis@dekoratifstone.com

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyonu  kombine renklerle, huzur dolu ortamlar… Mutfağınızda bu estetiğe, bu yeniliğe yer açın. Geniş kullanışlı mutfak dekorasyonu dolapları çekmelerle, aydınlatmalı üst dolaplarla, Membran kaplama parlak lake görünümlü kapaklarla fonksiyonelliği doyasıya yaşayın.Mutfak Dekorasyonu mutfak kendi başına ayrı bir mekan olmaktan çıkıp evde yaptığımız her şeyin bir parçası olma yolunda. Bu, tasarımı da etkiliyor. Bir mutfakta niçin akıllı uygulamalar olmalıdır? Ancak iyi tasarlanmış ve en ince ayrıntılar dahi dikkate alınmış mutfak iyi ve doğru bir mutfaktır.

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfağınızı hep aynı görmekten sıkıldınız mı? Sizde mutfağınızda farklılıklar mı istiyorsunuz. Ufak dokunuşlarla tarzında büyük değişiklikler yapabilirsiniz. İşte size o ufak dokunuşlardan bir kaçı. Mesela kareli perdeler ya da kareli sandalye minderleri ile mutfağınızda sıcacık bir hava estirebilirsiniz. Renk tonları da önemli elbette tozpembe, açık mavi ya da lila mutfağınızdaki sıcak hava için uygun renk olabilir. Başka bir öneride zıt renkleri bir arada kullanmak olabilir. Mutfakta bulunan küçük büyük, önemli önemsiz her türlü şeyin rengi mutfağınızın tarzında fazlaca etkilidir. Unutmayın peçetelerinizden tencilerinize, buzdolabı süslerinizden fırınınıza kadar her türlü detay önemlidir.Size verebileceğimiz diğer bir fikir ise eğer beyaz ve ahşap kombinasyonlu bir mutfağa sahipseniz bu şıklığı taşlı sarkıt bir avizeyle tamamlayarak mutfağınızı olabilecek en şık haline getirebilirsiniz.Ya da şık değil de daha çok modern bir mutfak mı istiyorsunuz? Öyleyse beyazı ahşapla değilde siyahla tamamlamanız daha doğru olur.Birde mutfağınız küçükse eğer mutfak masanızı camın önüne yerleştirerek ışıktan tasarruf etmenizi, sandalye ile tam verimle kullanamayacağınız bir köşeyse oraya uygun bir köşe takımı yerleştirerek yerden tasarruf etmenizi birde bu köşe takımının sandıklı veya çekmeceli olanını tercih ederek depolama alanındanda tasarruf etmenizi öneririz.

Mutfak Dekorasyon Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyonu  kombine renklerle, huzur dolu ortamlar… Mutfağınızda bu estetiğe, bu yeniliğe yer açın. Geniş kullanışlı mutfak dekorasyonu dolapları çekmelerle, aydınlatmalı üst dolaplarla, Membran kaplama parlak lake görünümlü kapaklarla fonksiyonelliği doyasıya yaşayın. Mutfak Dekorasyonu mutfak kendi başına ayrı bir mekan olmaktan çıkıp evde yaptığımız her şeyin bir parçası olma yolunda. Bu, tasarımı da etkiliyor. Bir mutfakta niçin akıllı uygulamalar olmalıdır? Ancak iyi tasarlanmış ve en ince ayrıntılar dahi dikkate alınmış mutfak iyi ve doğru bir mutfaktır.

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Akıllı mutfaklar daha verimli çalışma ve kısa mesafeleri sağlar.
Mükemmel şekilde organize edilmiş olan mutfak dekorasyonu ile yüksek performans gösterebilir: Yemek pişirmede zaman ve iş tasarrufu sağlama, saklama yerlerinden optimal şekilde faydalanma, sağlığı koruma ve daha birçok kriterler. Mutfak modelleri alanınızın simetrisine bağlı olarak işlevselliği göz önünde bulundurularak üretilmesi gerekmektedir.

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Genelde mutfaklarımız kalabalık ve karışık bir görünüme sahiptir. Öncelikle mutfağınızdaki kalabalık oluşturan gereksiz objeleri kaldırabilirsiniz. Dekorasyon yapacağız, süsleyeceğiniz bölgeleri tespit ettikten sonra mutfağınıza renk getirecek ama karışık bir görünüm vermeyecek aksesuarlarla o bölgeleri süsleyebilirsiniz. Bu foto galerimizde mutfak dekorasyonu ile ilgili güzel örneklere yer verdik. Siz de mutfağınızı süslerken bu fotoğraflardan fikirler edinebilirsiniz.

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

Son Eklenenler

02 Kasım 2020
27 Şubat 2019

İstatistikler

Kullanıcılar
3
Makaleler
96
Makale Görünüm Sayısı
364387

İrtibat

Adres:  Orhangazi Mah. Orhan Gazi Cad. Akşit Sok. No:39 / 1 
Sultanbeyli / İSTANBUL
e-Posta:
 satis@dekoratifstone.com
Cep Telefonu:  0 546 778 84 17
www.dekoratifstone.com

Kimler Çevrimiçi

53 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Duvar Dekorasyon