Menu
Your Cart

About Us


Taps Stone Dekoratif Taş olarak 2009 yılında çıktığımız üretim yolculuğumuzda Taps Stone markasıyla dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları üretmekteyiz. Kaliteli ürün üretimiyle birlikte, ürün çeşitliliğine de önem veren firmamız; yatırım ve AR-GE çalışmalarıyla dünya standartlarında ISO 9001 2015 kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Polyester Panel üretimimizi sektörün yeniliklere olan ihtiyacıyla sürekli geliştirmekte, alanında örnek alınan bir marka yaratmanın heyecanıyla çalışmaktayız.

Taps Stone ; kalitesiyle kalıcı ürünler üretme motivasyonuyla sektördeki en iyi ürün deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. Köklü bir oyuncu olmanın farkını ve sorumluluklarının farkında olarak; doğaya saygılı, sürekli geliştirilen üretim teknikleri ile desteklenen ürünlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Çevreye saygılı olarak, geleceğimize ilişkin global çevre ve enerji sorunlarına çözüm getiren yaklaşımları ön plana alarak, sektör standartlarını geliştirerek değiştiren kalite odaklı ürünler üretmek vizyonumuzdur.

Dekoratif Taş ve Panel çözümlerinde yurtiçi kalite liderliğinden, yurtdışında önemli bir oyuncu olmaya evrilen bir gelişimin içinde olmayı hedefliyoruz.

Sağlıklı üretim, kolay uygulama, uzun süreli kullanım gibi 21.yüzyıl tüketici deneyimine paralel hizmet sağlarken, çalışanlarının dinamizmini ve mutluluğunu ön plana alan; çalışanına değer katarak gelişen bir şirket olmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi rotasında,geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş tecrübelerinin desteğiyle teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde,şeffaf ve dinamik yapıyla müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen,değerli bir marka olmak.Doğru zamanda,doğru hizmet,doğru maliyet.

Misyonumuz

Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolay bir şekilde uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.


This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.