• +90 546 778 84 17
  • satis@dekoratifstone.com

Dekoratif Boya

Ev dekorasyonunun en önemli noktası duvar boyasıdır en ince detaydan biri olan boyalar artık daha farklı modern ve göz alıcı modelleri ile karşımıza çıkmakta hep aynı boyama şeklinden sıkıldıysanız sizlere hem fiyatı uygun hemde görüntüsü ile herkesi  büyüleyecek duvar boyama seçenekleri sunuyoruz. . Dekoratif Boya ile Duvarlarınızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Boya rulosunu uygulamak için ilk olarak dilediğiniz desene sahip olan rulo makinesini ve aparatını satın alın ve boyamak istediğiniz duvarın zemin rengini seçin bu renk mevcut duvar renginiz de olabilir. Daha sonra da desen için seçtiğiniz renk efektif boyayı alın ve boyayı dekorasyon makinesinin boya haznesine koyup yukarıdan aşağıya doğru ve düzgün şeritler halinde boyamaya başlayın.

Dekoratif Boya

Dikkat etmeniz gereken her bir şerit arasında boşluk bırakmamak ve ruloyu yukarıdan aşağı doğru ileri geri yaptırmadan düz bir biçimde indirmektir. Aşağıdaki resim size bu konuda da yardımcı olacaktır. Duvar dekorasyonlarını daha çekici  hale getirmek isteyenlerin genel tercihlerinden olan sedef dekoratif boyalar, mekânlara kazandırdıkları özel etkiler ile gerçekten daha iddialı ortamlar yaratılabilmesini sağlayabiliyorlar. Duvarlarda çekici dekoratif etkiler yaratabilen bu harika boyaları tercih ederek sizlerde dekorasyonlarınızı daha etkileyici ortamlara çevirebilebilirsiniz. Farklı türlere sahip olan el aletleri sayesinde duvarlar üzerinde daha zengin ve çekici dokular elde edebilmek mümkün. Son kat olarak sürülebilen ve duvarlarda dekoratif etkiler yaratabilen bu boyaları kesinlikle kaçırmamanız gerektiğini düşünüyor ve sizleri aşağıdaki özel alternatifleri daha yakından görmeye davet ediyorum.

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

Dekoratif Boya

İstenen desene bağlı olarak farklı türde desen veren el aletleri ve özel rulolar kullanılarak en sade ve yalın duvarlarda bile çok çeşitli görüntü derinlikleri ile zengin ve çekici dokular elde edilebilir. Uygulaması çok kolay olan bu ürünler ile dekorasyonlarınızı baştan çıkartıcı yapılara çevirebileceğinizi söyledikten sonra sizleri aşağıdaki sedef dekoratif boyalar ile hazırlanan ortamları görmeye davet ediyorum.

Dekoratif Boya

Son Eklenenler

02 Kasım 2020
27 Şubat 2019

İstatistikler

Kullanıcılar
3
Makaleler
96
Makale Görünüm Sayısı
364393

İrtibat

Adres:  Orhangazi Mah. Orhan Gazi Cad. Akşit Sok. No:39 / 1 
Sultanbeyli / İSTANBUL
e-Posta:
 satis@dekoratifstone.com
Cep Telefonu:  0 546 778 84 17
www.dekoratifstone.com

Kimler Çevrimiçi

68 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Duvar Dekorasyon