Yeni Sezon Duvar Kaplamaları

Yazdır

Ev dekorasyonlarının en dikkat edilmesi gereken ve en öenmli yerlerinden birisi olan salonlarınızda yeni sezonla beraber değişikliğe girmeye ne dersiniz? Salonlarınızda değişikliğe giderken öncelikle duvar dekorasyonlarından başlamalısınız. 2015 sezonu için salonlarınıza çok yakuşacak o kadar şık ve o kadar dekoratif duvar. Ev dekorasyonlarında çiçek desenlerinin ve çiçeklerin verdiği hareketliliği ve ferahlığı kullanarak oluşturduğunuz atmosferlere duvarlarınızı eklemeye ne dersiniz?. Birbirinden farklı firmalarında mutlaka tasarımlarında bulundurduğu ve odalara ayrı bir görüntü kazandıran çiçek desenli duvar kağıtları farklı ve zarif modeller ile sizleri bekliyor.

Önceki ResimSitemiz meleklermekani.com adresindeki Yeni Sezon üç boyutlu duvar kağıdı modelleri Görselleri fotoğrafı isimli görseli incelemektesiniz. Bu fotoğraf Üç Boyutlu Duvar Kağıtları İle Zarif Dekorasyon başlıklığı ile açılmıştır, bu sayfadan istediğiniz anda aşağıda bulunan Üç Boyutlu Duvar Kağıtları İle Zarif Dekorasyon başlığına tıklayarak konuya geri dönebilirsiniz. bir çok insan yüzü ile tasarlanmış değişik farklı tasarımlar isteyen bayanlar için oturma odası tek duvar kaplama modeli. Ahşaptan raf şeklinde tasarlanmış kitaplık, resimlik veya süs eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz duvar kaplama üniteleri. Son yıllarda duvar dekorasyonu için oldukça şık tasarımlar değişik zevk ve beğeniler için kaliteli alternatifler sunuyor . Duvar Kağıtları bunların arasında en popüler olan tasarımdır diyebiliriz .

yeni-sezon-duvar-kaplamalari14.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari8.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari12.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari13.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari9.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari11.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari6.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari4.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari17.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari7.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari2.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari4.pngyeni-sezon-duvar-kaplamalari16.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari10.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari15.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari3.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari5.jpgyeni-sezon-duvar-kaplamalari.jpg

Tek tip duvar boyaları ve kağıt kaplamaları artık neredeyse unutulmuş durumda , değişik renkler , desenler ve eşyaların arka plan fon uygulamaları her duvara ayrı bir estetik ve kaliteli bir görünüş imkanı sunuyor . Tv arkası , yatak başı arka fonu , 3D kaplamalar ve daha bir çok görselliği olan değişik tarz uygulamalar hem boyalarda hem de kağıt kaplamalarda oldukça sık tercih ediliyor .


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Tags: , ,