• +90 546 778 84 17
  • info@dekoratifstone.com

Yatak Odası Dekorasyonu

Dekorasyon birçok kişi için zevkli ve eğlenceli olsa da özellikle sahip oldukları mekânların küçük olduğundan şikâyetçi olan bireyler bu mekânları nasıl dekore edecekleri konusunda büyük sıkıntılar yaşarlar. Hem şık hem konforlu olmasını istedikleri mekânları aynı zamanda daha geniş ve ferah gösterme kaygısı yaşayan bireylerin bu sıkıntıyı yatak odası içerisinde yaşaması ise huzurlu ve dinlenmeye elverişli bir yatak odası dizayn etmeyi olduğundan çok daha zor hale getirir. Bu işin üstesinden en iyi şekilde gelmek için yapılması gereken şey küçük odalar için yatak odası tasarımı örnekleri incelemektir.

Yeriniz yoksa küçük bir masa ve zarif minik bir sandalye kullanabilirsiniz. Tuvalet masasında ışığa ihtiyacınız olacağı için abajurları unutmayın. Küçük çiçeklerle de masanızı süsleyebilirsiniz. 8 Ruaa BazirganTakılarınızı ve anahtarlarınızı koymak için masanızın üstüne uygun kaseler koyabilirsiniz. Dekoratif olması amacıyla bu kapları antika parçalardan seçebilirsiniz. Antika nadide parçalar için Eve Yenilik Gelsin‘e bakabilirsiniz.Evin en önemli odası olan yatak odasının en önemli parçası da yatak odası dekorasyonudur. Yatak odasının tamamlayıcı konumunda olan bu parçalar, pek çok şekilde dekore edilmektedir. Romantik, cool, fantastik, İngiliz stili gibi pek çok tarz kişilerin isteklerine ve karakterlerine göre değişmektedir.

Yatak önü koltuğu, berjer, yatak başlığı, perdeleri, aynası, mobilyası, puf ve komidin yatak odası dekorasyon unsurlarından bazılarıdır. Hepsi birbiriyle uyum içerisinde olan bu parçalar çeşitli renklerle, kişilerin ruhunu yansıtabilir. Beyaz rengiyle dekore edilmiş bir yatak odası berraklığın ve huzurun göstergesi olabilir. Pembe ve tonlarıyla dekore edilmiş bir yatak odası tatlı bir şirinlik taşımaktadır. Bunun gibi renk analizlerine göre yatak odaları pek çok şekilde dekore edilebilir.

Son Eklenenler

27 Şubat 2019

İstatistikler

Kullanıcılar
9
Makaleler
95
Makale Görünüm Sayısı
354210

Kimler Çevrimiçi

387 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Duvar Dekorasyon