Dekoratif Duvar Tuğla Dekorasyonu İle Sizlere Yeniliçikli Garantili İşçilik ve Kaliteli Malzeme Sunuyoruz. Eski zamanlara geri dönüş her konuda yapılmakta bunlardan biride tuğla duvar dekorasyonu, estetiksel görünümü ile evinizin her köşesinde uygulayabilir modern ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Genellikle eski evlerin yapım aşamasında karşılaştığımız tuğlalar şimdi özel olarak tasarlanmaktadır. Evinizin eski görünümü modern bir etki yaratmaktadır. Doğal tuğla örülen evlerde nem oranı dengede olur nefes aldığından dolayı, yazın serin ve kışın sıcak olmaktadır.Dekoratif Tuğla Modellerini Görmek İçin TIKLAYIN..
Dekoratif Tuğla Panelleri Modellerini Görmek İçin TIKLAYIN..

tugla-duvar-dekorasyon6.jpgtugla-duvar-dekorasyon5.jpgtugla-duvar-dekorasyon4.jpgtugla-duvar-dekorasyon7.jpgtugla-duvar-dekorasyon2.jpgtugla-duvar-dekorasyon.JPGtugla-duvar-dekorasyon10.jpgtugla-duvar-dekorasyon9.jpgtugla-duvar-dekorasyon3.jpgtugla-duvar-dekorasyon8.jpg

Tuğla duvarlar 2000’lerin başında ünlenmeye başladılar. Bu tasarımlar evlere karakteristik ve özgün hava kattığından dolayı çokça tercih ediliyorlar. Özellikle çoğu çatı katı tasarımında veya eski tarz ev tasarımlarında bolca kullanılıyor. Tuğla duvarlar özellikle kitaplarla dekore edildiklerinde mükemmel bir görünüm sergiliyorlar.  Bir zamanlar maliyeti düşürmek için sıva ve boya yapmadan sergilenen tuğla duvarlar şimdilerde dekoratif olarak, estetik durduğu için tercih ediliyor. Eğer binanın yapım aşamasında klasik örme tuğla duvar tercih edilmemişse, tuğla duvarlara sahip olabilmenin iki yolu var. Ya duvarları örme tuğla eski bir bina arayacaksınız ya da tuğla görünümlü hazır duvar kaplamalarıyla duvarınızı kaplatacaksınız.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
95
Makale Görünüm Sayısı
2576215

Kimler Çevrimiçi

70 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi