• +90 546 778 84 17
  • info@dekoratifstone.com

Salon Taş Kaplama

Taş duvar kaplama tasarımı son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ev dekorasyonu haline geldi.  İlk yapılmaya başladığı dönemlerde oldukça maliyetli olan taş duvar kaplama son dönemde biraz daha uygun maliyetlere yapılmaktadır.

Evin her köşesine taş duvar kaplama yaptırmak yerine tek duvarda tercih edilen taş duvar kaplamalar evin şıklığına şıklık katıyor. Tek köşeye yapılan taş duvar kaplamalar maliyetide oldukça düşürmeye yardımcı oluyor. Taş duvar kaplama yaptırmak isteyenler televizyon arkasına ünite şeklinde de yaptırıyor.Ev İçi Doğal Taş Uygulaması; Doğal taş kaplamalarımız evlerde oldukça tercih edilen ürünlerimizdendir. Evinizde şık ve otantik bir hava yaratmak istiyorsanız doğal taşlarımız tercih edebileceğiniz çeşittendir. Sadece ev dekorasyonunda değil, salon, banyo, dış cephe vb, bölümlerdede doğal taşlarımız sıkca tercih edilir. Sizde doğal taşlarımızla evlerinizi dizayn edebilirsiniz.

İç dekorasyonlarda görmeye alışık olmadığımız  taş kaplama duvar tasarımları ile ev dekorasyonunda  otantik ve farklı bir mekanlar elde edebilirsiniz.  En güzeli de gerek zemin gerekse de duvar dekorasyonunda  tasarlanan taş kaplamalar yüzyıllarca dayanabiliyor.

Dilerseniz evinizin iç dekorasyonunda farklı bir atmosfer yakalamak için sizin için seçtiğim modelleri inceleyerek fikir alabilirsiniz.
Sadece salon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modelleri sizler için sitemizde.

Son Eklenenler

27 Şubat 2019

İstatistikler

Kullanıcılar
9
Makaleler
95
Makale Görünüm Sayısı
354059

Kimler Çevrimiçi

284 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Duvar Dekorasyon