Fileli doğal taşlar profesyonel olmayan kişilerin dahi uygulayabileceği bir yapı malzemesi durumunda bir üründür. Özelliği olan ya da özel olması istenen tüm duvarlarızı kaplayabileceğiniz doğal bir malzemedir. Hatta, kendi tasarımlarınızla , duvarlarınızdaki küçük boş alanlarda; ayna, mumluk, yada fotoğraf çerçeveliği gibi dekoratif bir köşe oluştura bilirsinşz. Şu zamanlarda plazma televizyonu arkası ve şömine dekorasyonu ve kaplamasında sıkça tercih edilmektedir.


patlatma-mermer4.JPGpatlatma-mermer3.jpgpatlatma-mermer.jpgpatlatma-mermer6.jpgpatlatma-mermer2.jpgpatlatma-mermer9.jpgpatlatma-mermer5.jpgpatlatma-mermer7.jpgpatlatma-mermer8.jpg

İç mekan dekorasyonunda görmeye alışık olmadığımız taş kaplama modelleri günümüzde oldukça popüler. Sadece salon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modelleri sizler için sitemizde. Sizde, evinizde otantik ve dayanıklı duvar kaplama modeli arıyorsanız size tavsiyemiz duvarlarınızı taş duvar modelleri ile dizayn edebilirsiniz. İç mekan taş kaplamaları evlerde çok tercih edilmektedir..


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
94
Makale Görünüm Sayısı
2362527

Kimler Çevrimiçi

30 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi