İç Duvar Taş kaplamaları kullanım alanları ev duvarlarına, Ofis duvarlarına, Bina girişlerinde, Dış cephe duvarlarında, Kafe duvarında, Otel lobilerinde, Lokanta, Bar duvarlarına, Teras duvarına, Daireler de, Pilazma arkası duvarında, Giriş holler ve koridor duvarlarında, salon duvarlarında, İÇ VE DIŞ duvarların genelinde kullanılabilir.

Taş kaplama ve taş kaplama duvarlar, doğal taş görünümüne sahip olan ve bu yıla damgasını vuran, çokca tercih edilen tasarımlardandır. Evlerinizi yaşanılası kılan bu tasarımlar taş duvar ve taş duvar kaplama, zarif ve fark yaratan tasarımlarıyla kullananların gözdesi haline gelmiştir..


ic-mekan-tas-kaplama6.jpgic-mekan-tas-kaplama27.jpgic-mekan-tas-kaplama29.jpgic-mekan-tas-kaplama15.jpgic-mekan-tas-kaplama3.jpgic-mekan-tas-kaplama2.jpgic-mekan-tas-kaplama25.jpgic-mekan-tas-kaplama28.jpgic-mekan-tas-kaplama10.jpgic-mekan-tas-kaplama26.jpgic-mekan-tas-kaplama24.jpgic-mekan-tas-kaplama9.jpgic-mekan-tas-kaplama20.jpgic-mekan-tas-kaplama16.jpgic-mekan-tas-kaplama5.jpgic-mekan-tas-kaplama.jpgic-mekan-tas-kaplama8.jpgic-mekan-tas-kaplama7.jpgic-mekan-tas-kaplama30.jpgic-mekan-tas-kaplama13.jpgic-mekan-tas-kaplama11.jpgic-mekan-tas-kaplama19.jpgic-mekan-tas-kaplama12.jpgic-mekan-tas-kaplama18.jpgic-mekan-tas-kaplama21.jpgic-mekan-tas-kaplama22.jpgic-mekan-tas-kaplama23.jpgic-mekan-tas-kaplama14.jpgic-mekan-tas-kaplama17.jpgic-mekan-tas-kaplama4.jpg

İç mekan dekorasyonunda görmeye alışık olmadığımız taş kaplama modelleri günümüzde oldukçapopüler. Sadec esalon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modlleri sizler için sitemizde. Sizde, evinizde otantik ve dayanıklı duvar kaplama modeli arıyorsanız size tavsiyemiz duvarlarınızı taş duvar modelleri ile dizayn edebilirsiniz. İç mekan taş kaplamaları evlerde çok tercih edilmektedir..


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
95
Makale Görünüm Sayısı
2576211

Kimler Çevrimiçi

66 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi