Tasarımcı bu etkileşimi en iyi şekilde vurgulamak için siyah ile beyazın yanında gök kuşağı renklerini hapsetmiş  ve bu iki ayrı model dekorasyonun en iyi parçaları olarak modern mekanlarda ışıltılı bir duvar tasarımı olmayı başarmıştır. Kvadrat Danimarka”da kurulmuş olan şu an Avrupa”da bayiliğini dürdüren bir tekstil ve dizayn şirketi. Mimarlara,tasarımcılara,tüccarlara inanılmaz ilhamlar sunan yaratıcı bir kuruluş.

Fransız tasarım takmı Roman ve Erwan Bouroullec tarafından dizayn edilmiş bu tasarım birçok da ödül aldı dşyebilirizç.”Clouds” isimli bu çalışma da duvar fayanslarından oluşuyor.Herhangi bir odaya mükemmel bir uyum sağlayacak olan müthiş bir tasarım örneği.Yumuşak ve modern bir dizayna sahip,sıradışı bir ürün. En güzel en farklı tasarımlar ile çok amaçlı kullanabileceğiniz, veya iki odayı şık bir şekilde bölebileceğiniz farklı dekorlar ile evinizi farklı kılacak duvar üniteleri.

duvar-tasarimlari2.jpgduvar-tasarimlari10.jpgduvar-tasarimlari5.jpgduvar-tasarimlari6.jpgduvar-tasarimlari16.jpgduvar-tasarimlari9.jpgduvar-tasarimlari12.jpgduvar-tasarimlari.jpgduvar-tasarimlari3.jpgduvar-tasarimlari17.jpgduvar-tasarimlari15.jpgduvar-tasarimlari7.jpgduvar-tasarimlari11.jpgduvar-tasarimlari14.jpgduvar-tasarimlari13.jpgduvar-tasarimlari8.jpgduvar-tasarimlari4.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
95
Makale Görünüm Sayısı
2572655

Kimler Çevrimiçi

58 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi