• +90 546 778 84 17
  • info@dekoratifstone.com

Duvar Kaplama Taşı

Duvar Kaplama Taşı Keşif ve Fiyatları için Bizimle İrtibata Geçin. Evlerinizin dekorasyonlarına çok şık ve organik bir görüntü kazandırmak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz örneklerden fikirler alabilirsiniz. Dış Cephe Taş Kaplama Örnekleri ile dış cepheleriniz bambaşka bir görünüm kazanacak.Sizler için hazırlamış olduğumuz Dış Cephe Taş Kaplama Örnekleri galerimizi aşağıda sizler için sunuyoruz. Evlerde Taş Görünümlü kaplamalar.

İç mekanlarda doğal taş görünümlü duvar kaplamaları sadece ev için değil pek çok mekan için sıcak ve doğal bir atmosfer yaratmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.Taş görünümlü kaplamalar mekanları doğrudan dekorasyon açısından etkiliyor.Ama bunun dışında da pek çok avantajının olduğunu söyleyebiliriz.Markadan markaya değişse bile kaliteli taş görünümlü kaplamalar alev almaz ve su geçirmez.Ayrıca bu tip kanserojen etkisi bulunan maddeler içermez.Ayrıca tavan içinde uygulanabilir.Ama her markada bu özellikler olmayabilir.Alım aşamasına geldiğiniz zaman satış temsilcisine bu özelliklerin olup olmadığını ısrarla sormanız tavsiye edilir.

duvar-kaplama-tasi5.jpgduvar-kaplama-tasi4.jpgduvar-kaplama-tasi6.jpgduvar-kaplama-tasi8.jpgduvar-kaplama-tasi7.jpgduvar-kaplama-tasi9.jpgduvar-kaplama-tasi.jpgduvar-kaplama-tasi5.pngduvar-kaplama-tasi11.jpgduvar-kaplama-tasi12.jpgduvar-kaplama-tasi3.jpgduvar-kaplama-tasi2.jpgduvar-kaplama-tasi10.jpg

Son Eklenenler

27 Şubat 2019

İstatistikler

Kullanıcılar
9
Makaleler
95
Makale Görünüm Sayısı
354099

Kimler Çevrimiçi

66 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Duvar Dekorasyon