• +90 546 778 84 17
  • info@dekoratifstone.com

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 boyutlu desenleri ile canlı ve gerçekçi görüntüler sunan 3boyutlu duvar kağıtları, silinebilir ve güneş ışığına dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilir.  3boyutlu duvar kağıtları, görselliği, kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması dolayısı ile oteller,pastaneler ve sağlık kuruluşlarında da kullanılmaktadır.

3boyutlu duvar kağıtları sektöründe firmamız 3boyutlu duvar kağıtları nı projeler ,evler ve işyerlerinde 3boyutlu duvar kağıtlarında uzman kadrosuyla yaptığı uygulamalarla 3boyutlu duvar kağıtları sektöründe güvenilir şekilde yerini almıştır. 3boyutlu duvar kağıtları ile dekorasyon çözümlerinde 3boyutlu duvar kağıtlarının çeşitliliği ve kolay uygulanabilmesi sayesinde binlerce alternatif üretilebilmektedir.3boyutlu duvar kağıtları aynı gün içerisinde mekanlara tamamen farklı bir atmosfer yaratır.3boyutlu duvar kağıtları zengin tasarım çeşitleri ve 3boyutlu duvar kağıtlarının klasikten moderne her türlü zevke hitap etmesi ile 3boyutlu duvar kağıtları her dekorasyona çözüm üretir.3boyutlu duvar kağıtları evler, işyerleri,oteller ve her türlü mekanlara konfor sağlar


 
Özel baskı duvar kağıdı modellerimiz, latex makinelerde yüksek çözünürlükte üretilmektedir. Hata yok, koku yok! Tamamen iç mekân ürünleri olup, kesinlikle solvent boya kullanılmamaktadır.
Yeşilin temizliğini ve mavinin huzurunu  3 boyutlu manzaralı duvar kağıtlarıyla evinize getirin. Kasvetli ve sıkıcı odalarınızın havasını kendinden yapışkanlı duvar kağıtlarıyla tazeleyin. Evinizi zevkinize göre ister rengarenk isterseniz ise siyah beyaz duvar kağıtları ile süsleyin. Çocuklarınız bu manzaraya bakıp hayaller kursun, siz huzur bulun. Modası geçmiş duvar kağıdı modellerinizi çıkarmak için daha güzel bir nedeniniz olabilir mi?

Son Eklenenler

27 Şubat 2019

İstatistikler

Kullanıcılar
9
Makaleler
95
Makale Görünüm Sayısı
354243

Kimler Çevrimiçi

67 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Duvar Dekorasyon